تسمه جامبوبگ چیست؟ انواع تسمه جامبو و عوامل موثر درکیفیت آن کدام است؟

آیا شما می دانید که تسمه جامبوبگ چیست؟ نام دیگر آن کدام است؟ آیا تمایل ندارید که بدانید تسمه های جامبو بگ به چه صورتی بافته می شوند؟ و عوامل موثر بر کیفیت و قیمت تسمه جامبوبگ را می شناسید؟ آیا به دنبال شناسایی تولیدکننده حرفه ای برای تسمه جامبو هستید؟ آیا تسمه جامبو بگ بافته شده ایندا پک را می شناسید؟ و آیا تسمه های ایندا پک را تست کرده اید؟

تسمه جامبوبگ

تسمه جامبوبگ

تسمه جامبوبگ چیست؟ و نامهای دیگر این تسمه ها چیست؟

تسمه جامبوبگ به یک نوار یا رشته بافته شده ازچندین نخ به صورت تار و پود گفته می شود. با عنوان راحت تر اگر توضیح دهم همه ما ها این مثال را شنیده ایم که یک تکه چوب با دست شکسته می شود، دو تکه چوب کنار هم با اینکه با زانو به وسط آن نیرو وارد کنیم شکسته می شود، ولی اگر چند تکه چوب کنار هم قرار بگیرند دیگر به راحتی شکسته نمی شوند.

تسمه جامبوبگ هم مصداق همین ضرب المثل است. تسمه جامبو بگ تعداد زیادی رشته های نخ پلاستیکی یا نخ پلی پروپیلن یا نخ مولتی فیلامنت است که کنار هم قرار گرفته اند تا در هنگام کشش و زمانی که نیروی زیادی به آنها وارد می شود زود پاره نشوند و آنها تحمل بارهای سنگین را داشته باشند. به تسمه های جامبو بگ تسمه پلی پروپیلن و یا حتی تسمه های پ پ PP یا حتی تسمه پت PET هم گاها گفته می شود.

 

تسمه جامبو بگ یا تسمه پلی پروپیلن چگونه تولید می شوند؟

حال برای کنار هم قرار گرفتن این رشته های نخ پلی پروپیلن و تولید شدن تسمه جامبو بگ ، به دستگاه نواربافی یا تسمه بافی احتیاج داریم. در دستگاه نواربافی یا تسمه بافی تعداد مشحصی نخ کنار هم قرار می گیرند که این نخ ها همان تار تسمه جامبو بگ را تشکیل می دهند.

در واقع دستگاه بافت تسمه جامبوبگ این تعداد نخهای تار را، به دو یا چند دسته تقسیم می کند. و هر بار یک دسته را بالا نگه می دارد و یک دسته را پایین می آورد. در این حالت یک سوزن مخصوص یک نخ را که به نخ CF یا نخ پود معروف است، را از وسط آن دو دسته نخ تسمه جامبو بگ در حال بافت عبور می دهد. به این شکل تسمه یک در میان در هم با تار و پود بافته و محکم می شود. و هر چقدر میزان این تار و پود های در هم تنیده شده بیشتر باشند تسمه جامبوبگ محکم تری تولید می گردد.

تسمه ها یا رشته های نواری از جنس پلی پروپیلن با دستگاه های نوار بافی از ۱ تا گاها ۸ چشمه (به اصطلاح) تولید می شوند. منظور از چشمه در دستگاه های تسمه بافی، تعداد رشته ها یا تسمه های به هم بافته شده است که به صورت هم زمان دستگاه می تواند خروجی دهد. البته بیشتر دستگاه های تسمه بافی جامبو بگ که در ایران مشغول تولید تسمه جامبوبگ هستند، معمولا بین ۱ تا ۴ چشمه دارند.

تسمه پلی پروپیلن

تسمه پلی پروپیلن

عوامل موثر در کیفیت و قیمت تسمه جامبو بگ

  • نوع نخ استفاده شده در بافت تسمه جامبو بگ از بعد ترکیب مواد پلیمر در ساخت
  • نخ (که هر کدام چه درصدی دارند)
  • ضخامت یا دینر نخ های تار
  • ضخامت یا دینر نخ های پود
  • تعداد نخ های تار

انواع و کاربرد تسمه پلی پروپیلن یا تسمه جامبوبگ

این رشته های نواری یا تسمه جامبو بگ از عرض ۲ تا ۱۵ سانتی متر بافته می شوند. که موارد زیادی برای مصرف دارند. یکی از عمده ترین موارد مصرف آنها در بحث حمل و نقل و استفاده در کیسه های جامبو بگ یا پلی بگ می باشد. سایر موارد مصرف تسمه جامبو بگ در مسائل بسته بندی – تزئینی- ورزشی- ایمنی و بهداشت و … استفاده می گردد.

تامین کننده اصلی تسمه جامبو بگ در ایران

یکی از بزرگترین مجموعه های تولید جامبو بگ و تسمه جامبو بگ یا تسمه پلی پروپیلن در ایران که دارای بیشترین حجم تولید در سراسر کشور ایران عزیز است، گروه ایندا پک می باشد. ایندا پک تولید کننده و توزیع کننده انواع تسمه جامبو بگ و پلی پروپیلن با عرض و گرماژ و درصد های مختلف می باشد.

ایندا پک آماده همکاری با تمام تولید کنندگان گرامی و مصرف کنندگان تسمه های جامبو بگ می باشد. لازم به ذکر است ارسال تسمه های جامبوبگ نمونه به صورت رایگان به سراسر کشور انجام می گردد.

ما گروه ایندا پک بزرگترین تولید کننده تسمه پلی پروپیلن و تسمه جامبوبگ در ایران به شما نمی گوییم که تسمه جامبو بگ خود را از ما خرید کنید، ابتدا نمونه های تسمه جامبو بگ تولیدی ما را بررسی کنید که رایگان برای شما ارسال می گردد، در صورت رعایت معیار مورد نظر شما در تولید تسمه جامبو، آنگاه از تسمه های جامبو بگ ایندا پک خرید کنید.

تسمه pp

تسمه pp

برای کسب قیمت خرید تسمه جامبو بگ و یا قیمت خرید تسمه پلی پروپیلن و همچنین فروش تسمه جامبوبگ ایندا پک و یا فروش تسمه پلی پروپیلن ایندا پک با کارشناسان ما تماس بگیرید.

در مورد عوامل موثر بر کیفیت و قیمت تسمه جامبوبگ یا تسمه پلی پروپیلن در مطلب بعد توضیح و تشریح کاملی خواهیم داشت.

شما در صورتی که خریدار تسمه های جامبوبگ یا تسمه های پلی پروپیلن یا تسمه های زیر مبلی هستید می توانید جهت مشاوره و خرید و همچنین دریافت رایگان تسمه های جامبو بگ جهت بررسی انواع محصولات ایندا پک، با کارشناسان فروش ما تماس حاصل فرمائید.

افتخار ایندا پک ارائه خدمات مستمر و مفید به تمام تولیدکنندگان و مصرف کنندگان اقلام بسته بندی صنعتی خصوصا در حوزه جامبوبگ و تسمه های جامبوبگ می باشد.

پس شما اگر خریدار تسمه های جامبوبگ هستید با ما تماس حاصل فرمائید تا با ارسال رایگان نمونه تسمه های تولیدی در کارگاههای مختلف ایندا پک هنر خود و

صداقت ایندا پک را به شما در تولید هر آنچه از تسمه های جامبو بگ شما نیاز دارید، به شما نشان دهیم.

اگر تولید کننده جامبو بگ یا تسمه جامبو بگ هستید با ایندا پک تماس حاصل فرمائید تا ایندا پک برای فروش محصولات شما، با افتخار یاری گر شما باشد.

اینداپک بزرگترین بازار و مرکز خرید و فروش جامبو بگ و ملحقات مورد نیاز آن در ایران

0 پاسخ

پاسخ دهید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
مشارکت رایگان.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *