خرید کیسه جامبوبگ و مشخصات مهم در انتخاب آن

خرید کیسه جامبوبگ:

خرید کیسه جامبوبگ یکی از مهمترین مواردی است که تولید کنندگان برای حمل و نقل مواد خود باید به ان توجه کنند، چرا که باید برای خرید کیسه جامبوبگ اطلاعاتی از مشخصات جامبوبگ یا بیگ بگ داشته باشند.

در این قسمت به معرفی مشخصات مهم در انتخاب جامبو بگ یا بیگ بگ می پردازیم.

خرید کیسه جامبوبگ

خرید کیسه جامبوبگ

 

 

مقاومت  کیسه جامبوبگ یا بیگ بگ در برابر اشعه آفتاب:

برای زمان هایی که نیاز است تا جامبوبگ یا بیگ بگ ها  برای مدتی در معرض تابش آفتاب باشند بهتر آن است که از پارچه های مخصوص در ساخت این جامبوبگ یا بیگ بگ ها استفاده شود.

این پارچه های مخصوص که در مقابل اشعه آفتاب مقاوم تر شده اند، از ترکیب برخی مواد شیمیایی در موقع ساخت نخ پارچه حاصل می شود.

جامبوبگ یا بیگ بگ UV اگر روزی ده ساعت در معرض آفتاب  شدید باشد از ۲۰ روز تا ۱۵۰ روز می تواند در مقابل اشعه خورشید مقاومت کند.

پس اگر شما از کیسه جامبوبگ یا بیگ بگ برای حمل مواد گران بها استفاده می کنید و زمان زیادی را باید کیسه جامبوبگ یا بیگ بگ ها  در معرض آفتاب باشد مهم است که برای ممانعت از خسارت، حتما در سفارش های خود برای خرید کیسه جامبوبگ یا بیگ بگ ها این نکته را در نظر بگیرید که از کیسه جامبوبگ یا بیگ بگ های مقاوم در برابر اشعه آفتاب یا به اصطلاح UV استفاده کنید.

کیسه جامبوبگ

کیسه جامبوبگ

 

UV بودن نخ های و دسته جامبوبگ:

نکته دیگر در بحث کیسه جامبوبگ یا بیگ بگ ها و در معرض آفتاب قرار گرفتن آنها این است که نخ دوخت تکه های پارچه جامبوبگ یا بیگ بگ ها و همچنین جنس خود نخ تسمه و نخ دوخت تسمه به دیواره جامبو بگ یا بیگ بگ ها نیز از نوع UV  و مقاوم در مقابل اشعه آفتاب باشد تا در موقع بارگیری و تخلیه یا انبار موجب پارگی جامبوبگ یا بیگ بگ نگردد.

شما با دادن اطلاعات مواد اولیه مکان ارسال و مدت زمان تحویل کالا و … می توانید از مشاورین ما برای انتخاب بهترین جامبو بگ و بیگ بگ متناسب با نیاز خودتان مشاوره رایگان دریافت کنید.

ضمنا گروه بازرگانی ایندا پک ارائه دهنده انواع کیسه جامبو بگ با تضمین  تمام موارد درخواستی از طرف شما با تعویض و پس گرفتن و جایگزینی جامبوبگ یا بیگ بگ ها در صورت عدم رضایت مشتری از کیفیت و نوع سفارش درخواستی می باشد.

 

ضریب ایمنی کیسه جامبوبگ و بیگ بگ:

نکته دیگری که در هنگام خرید کیسه جامبوبگ باید در نظر گرفت واحدی به نام ضریب ایمنی می باشد.

ضریب ایمنی ترکیبی از دو عدد است که در واقع مجوز تعداد دفعات مجاز استفاده از جامبو بگ ها را مشخص می کند و باید در هنگام خرید کیسه جامبوبگ یا بیگ بگ ها  مخصوصا خرید دست دوم جامبوبگ یا بیگ بگ ها لحاظ گردد.

ضریب ایمنی ۵:۱   به جامبوبگ یا بیگ بگ های این ضریب داده می شود. که فقط یک بار اجازه بارگیری مواد را دارند و توسط خود سازنده یا فروشنده کیسه جامبو بگ اعلام می شود.  این ضریب را شرکتهای تولید کننده جامبو بگ براساس سفارش مشتری در اولین مرحله در نظر می گیرد. و در آن نوع جنس بارگیری شده، مدت زمان استفاده آن و گرماژ جنس گونی لحاظ می گردد.

ضریب ایمنی ۶:۱    به جامبو بگ یا بیگ بگ ها ی این ضریب داده می شود. که برای چندین بار مورد استفاده قرار می گیرند.

برخی موارد هم هست که نیاز است تا مواد خطرناک و یا ویژه ای را با جامبو بگ حمل کنید، در این موارد باید به قوانینی سازمان ملل در خصوص حمل این گونه موارد نگاهی دقیق داشته باشید تا در مباحث حقوقی دچار دردسر نشوید.

2 پاسخ
  • soofi
   soofi می گوید

   با درود
   به مقدار و نوع بار داخل کیسه بستگی دارد
   استاندارد کیسه ۴ بند ۲ کیسه در زمان طولانی و تا ۴ کیسه موقت به شرطی که جنس پارچه جامبوبگ ۲۰۰ گرم باشد.
   در کیسه‌ها ۸ بند ۳ تا طولانی و ۵ تا موقت پارچه ۱۶۰گرم به بالا

   پاسخ

پاسخ دهید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
مشارکت رایگان.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *