راهنمای خرید جامبو بگ یا بیگ بگ

آیا دنبال راهنمای خرید جامبو بگ یا بیگ بگ هستید؟

آیا می خواهید جامبو بگ یا بیگ بگ تهیه کنید و روش صحیح خرید انواع جامبو بگ یا بیگ بگ و قیمت جامبو را نمی داند؟

آیا نمی دانید که برای تهیه جامبو بگ یا بیگ بگ باید به کجا مراجعه کنید؟

آیا ترس خرید از فروشندگان و مدعیانی را دارید که خود را تولید کنندگان یا دست دوم فروشان جامبو بگ یا بیگ بگ معرفی می کنند و نمی توانید اعتماد کنید؟

راهنمای خرید جامبو بگ

         راهنمای خرید جامبو بگ

راهنمای خرید جامبو بگ یا بیگ بگ:

نگران نباشید، با راهنمای خرید جامبو بگ گروه بازرگانی ایندا پک که وظیفه تامین اقلام مورد نیاز جهت بسته بندی صنعتی را دارد همراه باشید.

اول خیلی ساده و محاوره ای گروه بازرگانی (ایندا پک) را معرفی می کنیم.

ایندا پک از کلمه industrial packing  گرفته شده است و به معنی بسته بندی صنعتی، می باشد. هدف گروه بازرگانی ایندا پک تامین اقلام مورد نیاز جهت بسته بندی محصولات تولیدی شرکت ها و گروه های صنعتی از هر صنفی می باشد.

ما اغلب تولید کننده کیسه بیگ بگ و جامبو بگ را می شناسیم و با تمام شیوه ها و متریال آن آشنا هستیم. با شناخت و تجربه ای که از بازار این نوع محصولات کسب کرده ایم و شناسایی به روز ترین شیوه ها و با کیفیت ترین منابع آماده ارائه خدمات بسته بندی به تمام تولید کنندگان و صنعت‌گران در تمام عرصه ها، با سریع ترین زمان تحویل، بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت ها هستیم.

یکی از محصولات ویژه بسته بندی صنعتی که ما بر روی تامین آن به صورت حرفه ای کار میکنیم، جامبو بگ  یا بیگ بگ می باشد.

 

جامبو بگ  یا بیگ بگ چیست؟

جامبو بگ  یا بیگ بگ ها  کیسه های قابل انعطاف از جنس گونی که با رول پلی پروپیلن با ظرفیت های بالا تولید می شود. جامبو بگ یا بیگ بگ در بسته بندی اغلب مواد پودری و فله از قبیل انواع حبوبات و مواد غذایی فله، خوراک دام و طیور، مواد شیمیایی، گوگرد، نمک، مواد معدنی، کلینتر، قیر و… مورد استفاده قرار می گیرند.

 

مراحل خرید جامبو بگ  یا بیگ بگ:

شما مشتریان گرامی با توجه به مواد تولیدی خودتان، اطلاعات مورد نیاز شامل ظرفیت های، محل و مدت زمان مورد حمل، حساسیت محصول نسبت رطوبت و … به کارشناسان ما ارسال می کنید ما انتخاب مناسب از ابعاد جامبو بگ یا بیگ بگ را پیش رو شما خواهیم گذاشت.

پس از اینکه ما بهترین گزینه ها را به شما معرفی کردیم، تولید کنندگان جامبوبگ داخلی و خارجی را با کیفیت و مدت زمان اجرا با توجه به حجم سفارش مشتری، معرفی خواهیم کرد و قیمت ها و صرفه اقتصادی آنها را نیز برای شما عزیزان بررسی خواهیم کرد.

یکی از روش هایی که ما در فروش جامبوبگ یا بیگ بگ داریم برای اینکه بتوانیم خطاهای سفارش گذاری را کاهش دهیم این است که تمام موارد مورد نظرمشتری را در برگ درخواست های مخصوص خود ثبت می کنیم.

سپس مطابق همان مشخصات درج شده در خصوص جامبو بگ یا بیگ بگ ها استعلام قیمت از تولید کنندگان ویژه همان تیپ جامبو بگ گرفته می شود.

بسته به در خواست از  یک  عدد تا ده عدد از جامبو بگ یا بیگ بگ سفارش شده را به عنوان نمونه خدمت مشتری ارسال می کنیم.

توجه: مشتری برای دریافت نمونه باید هزینه را پرداخت نمایید.

و زمانی که مشتری  محصول  مورد نظرخود را در آن تست گرفت، و راضی بود، مشخصات همان چند کیسه معیار قرارداد قرار گرفته و محصول مورد تایید مشتری بعد از عقد قرارداد و دریافت مبالغ مورد نظر برای مشتری ارسال می شود.

 

گروه بازرگانی ایندا پک:

گروه بازرگانی ایندا پک می توانید سفارش های خریدی از ۱۰۰ عدد تا ۲۰۰۰۰۰ عدد را برای شما ارسال کند و محدودیتی  در سفارش تولیدی خود ندارد.

چون گروه بازرگانی ایندا پک، چندین  تامین کننده جامبوبگ یا بیگ بگ دارد، سفارش های تعداد بالا را در مدت زمان کمتر و با دقت بیشتر، و با کیفیت یکسان به مشتری در زمان مقرر تحویل خواهد داد.

جهت خرید و فروش جامبوبگ یا بیگ بگ نو و دست دوم در حد نو و یکبار مصرف، خرید و فروش ضایعات جامبو بگ با ما تماس بگیرید. مشاوران ما حتی اگر خرید نکنید با روی باز تمام اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار میدهند.

امیدورایم راهنمای خرید جامبو بگ مورداستفاده شما قرار گرفته باشد.

گروه بازرگانی ایندا پک یک بنگاه مطمئن در معاملات تامین اقلام صنعتی بسته بندی، آماده ارائه خدمات برای شما عزیزان می باشد.

0 پاسخ

پاسخ دهید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
مشارکت رایگان.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *