قیمت جامبوبگ دست دوم و فروش آن در سراسر ایران

قیمت جامبوبگ دست دوم به عوامل مختلفی بستگی دارد؟ که در ادامه به شرح مشخصات جامبوبگ دست دوم و قیمت آن می پردازیم.

قیمت جامبوبگ دست دوم

قیمت جامبوبگ دست دوم

به علت قیمت مناسب جامبوبگ دست دوم در بازار، بیشتر مصرف کنندگان این کالا، در جستجوی قیمت مناسب آن هستند. حدود قیمت جامبوبگ دست دوم از ۱۰ هزار تومان الی ۵۰ هزار تومان می باشد. که این اختلاف قیمت بستگی به شرایط و مشخصات جامبوبگ دارد.

چه موادی قبلا داخل جامبوبگ بوده است

یکی از موار تاثیر گذار در قیمت جامبو دست دوم، موادی که قبلا در آن بود هست می باشد. که اگر جامبوبگ بدون نایلون باشد و داخل آن مواد شیمیایی و معدنی رنگ دار ریخته شده باشد، به سختی پاک می شود و در نتیجه قیمت کمتری دارد.

جامبوبگ دست دوم

مقدار تمیزی جامبوبگ

تمیز بود جامبو دست دوم نیز یکی دیگر موارد تاثیر گذار در قیمت جامبوبگ می باشد. کیسه های جامبو بعد از تخلیه در حد امکان تمیزه شده و بعد برای فروش به مشتری ارائه می گردد.

پارگی جامبوبگ

در جامبوبگ قیف دارد، کمتر اتفاق می افتد که برای تخلیه نیاز به تیغ زندن باشد ولی در جامبوبگ های کف بسته یا کف صاف بیشتر مواقع برای تخلیه بار قسمتی از آن را تیغ زده می شود، که همین تیغ زدگی باعث می شود قیمت آن کمتر شود و این نوع جامبوبگ های تیغ خورده بعد از تعمیر دوباره برای فروش عرضه می شود.

از دیگر موارد تاثیر گذار در قیمت کیسه جامبوبگ دست دوم،  وزن کیسه، ضخامت و محکمی تسمه جامبوبگ و داشتن چاپ یا بدون چاپ بودن جامبوبگ می باشد. جامبوبگ های سنگین تر و بدون چاپ قیمت بیشتر دارند.

کیسه جامبو دست دوم

کیسه جامبوبگ دست دوم در حد نو

بعشی از کیسه ها از نظر تمیزی و به دونی پارگی بسیار به جامبو ها  نو نزدیک می باشند و به اصطلاح جامبوبگ دست دوم در حد نو گفته می شود و در ظرفیت های ۱ تن، ۱٫۵ تن و PET با ظرفیت ۲ تن بفروش میرسد.

0 پاسخ

پاسخ دهید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
مشارکت رایگان.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *