قیمت جامبو بگ یا بیگ بگ

قیمت جامبو بگ یا بیگ بگ:

قیمت جامبو بگ یا بیگ بگ بستگی به نوع کاربری آن دارد، بطور مثال آیا جامبوبگ برای حمل گوگرد، کلینتر، مصالح ساختمانی، فرآورده هایی شیمیایی، نمک، سیمان و… مورد استفاده دارد.

برای هر نوع محصولی که می خواهید با جامبو بگ یا بیگ بگ انتقال دهید، ابعاد جامبوبگ و پارچه جامبوبگ متفاوت است.

مصرف کننده جامبو بگ یا بیگ بگ می توانند با تماس گرفتن با کارشناسان فروش ایندا پک و دادن مشخصات محصول خود، قیمت جامبوبگ یا بیگ بگ را بعد از مدتی کوتاهی دریافت نمایند.

جامبو بگ یا بیگ بگ:

یکی از مواردی که برای بسته بندی مواد عمده و مخصوصا جابجایی مواد پودری و فله مورد استفاده قرار می گیرد، کیسه های قابل انعطاف با ظرفیت بالای جامبو بگ یا بیگ بگ  هستند.

جامبو بگ یا بیگ بگ ها  از جنس و خانواده های گونی ها هستند  با این تفاوت که با در نظر گرفتن مواردی در هنگام تولید جامبو بگ یا بیگ بگ می توان از آنها در جابجایی و حمل و نگه داری و انبار با ظرفیت های متفاوت از ۵۰۰ کیلو گرم تا ۵ تن استفاده کرد.

قیمت جامبو بگ یا بیگ بگ با توجه به اینکه برای چه مواردی، با چه ظرفیتی و در کجا مورد استفاده قرار میگیرند، قیمت و انواع مختلفی دارند.

قیمت جامبو بگ یا بیگ بگ

قیمت جامبو بگ یا بیگ بگ

جامبو بگ یا بیگ بگ گوگرد:

برای مثال جامبو بگ یا بیگ بگ هایی با جنس پارچه ۱۶۵ گرم و از نوع درب لیفه و ته بسته با ابعاد ۹۰*۹۰*۱۱۰  برای حمل و جابجایی گوگرد با تحمل وزن ۱۱۰۰ کیلوگرم تضمینی موجود می باشد که در کشور های ایران، عراق، کویت، قطر، عربستان، ارمنستان و… مصرف بسیار بالایی دارند و سفارشات زیادی برای آنها وجود دارد.

 

جامبو بگ یا بیگ بگ کلینتر:

جامبو بگ یا بیگ بگ هایی با ابعاد ۹۰*۹۰*۱۱۰ به صورت ته بسته و سر باز با قیمت بسیار مناسب  بدون نایلون مناسب جهت جابجایی کلینتر می باشد، کلینتر که از مواد اولیه سیمان میباشد.

جامبو بگ یا بیگ بگ فرآورده هایی شیمیایی:

جامبو بگ های با ابعاد ۱۱۰*۱۱۰*۱۵۰ با ظرفیت ۲ تن و ۲٫۵ تن که برای جابجایی ماسه بادی و شن بادی و مصالح ساختمانی به صورت فله مورد استفاده قرار میگیرد. البته این مورد برای برخی فرآورده هایی شیمیایی که توسط پتروسیمی ها تولید می شود نیزگاها سفارش میگیرد.

جامبو بگ یا بیگ بگ نمک:

جامبو بگ های با ابعاد ۹۰*۹۰*۱۱۰ با ورودی لیفه و انتهایی قیف و گاها با نایلون که برای حمل و جابجایی نمک مورد استفاده قرار میگیرد و در ایران و عراق به شدت مصرف دارند.

 

جامبو بگ یا بیگ بگ سیمان:

جامبو بگ هایی با جنس پارچه ۱۳۵ گرم به صورت ته بسته برای جابجایی اجسامی با وزن جرمی سبک و حجم بالا مانند انواع الیاف های طبیعی و مصنوعی و علوفه که بسیار هم گزینه های مناسب از نظر قیمت می باشند. از این گزینه البته با جنس پارچه کمی قویتر نیز برای محصولاتی مانند پالت بگ سیمان یا کودهایی شیمیایی و کارتون نیز استفاده می شود.

برای مشاوره و خرید جامبوبگ در خصوص انتخاب  بهترین گزینه ها برای جابجایی محصولات فله خود و گرفتن مناسب ترین قیمت ها جامبوبگ با کارشناسان ما در گروه بازرگانی ایندا پک تماس بگیرید.

4 پاسخ
 1. کیومرث رحمانی
  کیومرث رحمانی می گوید

  باسلام
  آیا از کیسه های شما میتوان بعنوان یک کاور یا یک روپوش ، برای کاورینگ درختان جهت جلوگیری از سرما زدگی و یخ زدگی محصولات کشاورزی استفاده نمود؟

  پاسخ
  • soofi
   soofi می گوید

   با سلام
   از کیسه های جامبوبگ هم می توان به عنوان یک کاور یا یک روپوش، برای کاورینگ درختان جهت جلوگیری از سرما زدگی و یخ زدگی محصولات کشاورزی استفاده نمود.
   شما می توانید اندازه و ابعاد مورد نظر را اعلام نمایید تا کاور مورد نظر ساخته و برای شما ارسال شود
   با تشکر
   میثم صوفی فعال در زمینه تولید و فروش کیسه جامبوبگ

   پاسخ
  • soofi
   soofi می گوید

   سلام
   بله امکان داره
   برای دریافت اطلاعات بیشتر تماس بگیرید.
   برای دریافت قیمت انواع جامبوبگ نو و دست‌دوم تماس بگیرید: صوفی ۰۹۱۲۳۴۸۶۹۲۱

   پاسخ

پاسخ دهید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
مشارکت رایگان.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *