گروه تولیدی و بازرگانی ایندا پک

شما اینجایید! عالیه! برای اینکه به شما بگیم چرا جای درستی رو انتخاب کردید خیلی هیجان زده ایم!

گروه تولیدی و بازرگانی ایندا پک، یک گروه فعال در زمینه تجارت محصولات بسته بندی می باشد. ایندا پک بر گرفته از کلمه لاتین industrial packing به معنای بسته بندی صنعتی می باشد.

ایندا پک  فعالیت خود را با جامبو بگ و بیگ بگ شروع کرده است. در ابتدای امر فقط در حوزه فروش و عرضه جامبو بگ های نو فعالیت خود را آغاز کردیم، و با بستن قرار دادهای ثابت با بزرگ ترین تولید کنندگان در ایران، کم کم جایگاه خود را در بازار پیدا کردیم.

در مراحل بعدی کار با توجه به برخی از بررسی ها وکارشناسی های به عمل آمده در خصوص  بازار هدف در ایران و میل مدیران مجموعه جهت کمک به حفظ محیط زیست، فعالیت های گروه بازرگانی ایندا پک وارد  فاز دوم، و به سمت جمع آوری و بازیافت انواع نایلون، گونی، جامبو بگ و بیگ بگ های یک بار مصرف و باز آفرینی و ورود مجدد به چرخه استفاده از جامبو بگ یا بیگ بگ های دست دوم و چند بار مصرف گرایش پیدا کرد.

تا اینکه هم اکنون می توان به جرات گفت که گروه بازرگانی ایندا پک با استواری بر اصول، صداقت در معامله، قناعت به حداقل سود و تکیه بر اصل سود پایدار در دراز مدت، با اغلب بزرگان این صنعت در ارتباط می باشد و از حوزه فعالیت و میزان کیفیت و حدود قیمت تمام این عزیزان، شناخت کافی دارد.

و به پشتیبانی همین تجربه های با ارزش موفق شده ایم به بزرگترین و مطمئن ترین بنگاه فعال در زمینه خرید و فروش انواع جامبو بگ و بیگ بگ نو و دست دوم در کشورمان، ایران تبدیل شویم.

گروه بازرگانی ایندا پک آغوش خود را به روی تمام فعالین در این حوزه و تمام تولید کنندگان این عرصه باز کرده است. و آماده است تا تمام تجربه های خود را در عرصه های تجارت داخلی و خارجی در اختیار این عزیزان قراردهد.

 و با هم برای اعتلای ایران و تحقق آرزو های مردم با ارزش این  سرزمین قدمی موثر برداریم.

ضمنا یادآور می گردد که ایندا پک با وجود تجربه های که در حوزه تجارت و خصوصا در بخش محصولات بسته بندی دارد آماده است تا بهترین مشاور و همراه مشتریان و مصرف کنندگان گرامی باشد.

ما، گروه بازرگانی ایندا پک این تعهد را به شما می دهیم که هدف ما سالها در کنار هم کار کردن و تکیه بر اصل برد – برد در معامله های تجاری است.

مزایای  تامین اقلام با اینداپک

۱- ایندا پک با توجه به اشرافیت کامل بر حوزه بسته بندی محصولات جدید ترین و به صرفه ترین شیوه بسته بندی محصولات را به مشتری های خود ارائه می دهد.

 

۲- با توجه به شناخت و همکاری های متنوع با اکثر فعالان در این حوزه، ایندا پک در تمام حوزه ها چندین تامین کننده دارد که با استفاده از آنها ضمن ارائه قیمت های رقابتی در عین حفظ کیفیت، سرعت پاسخ دهی بالا برای تیراژ های متنوع و کم و زیاد را در تمام ایام سال دارد.

 

۳- شما با یک گروه بازرگانی قرارداد بسته اید و مطابق قرارداد های کتبی شفاف با درجه اطمینان بالا در صورت مغایرت در سفارشات و تولید مجبور به خرید نیستید و می توانید خیلی راحت آیتم های قرارداد را باز نگری کرده و سفارشات مد نظر خود را پیگیری کنید. ولی با تولید کنندگان چنین امکانی وجود ندارد چون آنها فقط بر اساس سفارش، تولید می کنند. در صورتی که ایندا پک مداوم در حال تبادل اجناس می باشد و قابلیت فروش هر کالایی را در حوزه فعالیت خود با سریعترین زمان دار است.

 

۴- با اینکه ما تولید کننده نیستیم ولی این تعهد را به شما می دهیم که قیمت های ارائه شده توسط گروه بازرگانی ایندا پک  از قیمت های تولید کنندگان دیگر نیز مناسب تر باشد. زیرا ما در کل چرخه تولید جامبو بگ و بیگ بگ دخالت داریم و با کاهش هزینه ها و سودمان در هر مرحله، و مداومتی که گاها به صورت روزانه در سفارش های خود داریم محصولات خود را ارزانتر از سایر عرضه کنندگان و حتی تولید کنندگاه ارائه می دهیم.

جهت آشنایی بیشتر با گروه بازرگانی ایندا پک و دریافت هرگونه مشاوره در خرید و فروش جامبو بگ و بیگ بگ و سایر محصولات ارائه شده توسط ایندا پک با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.